Biuro: ul. Kościuszki 1c, pokój 205, 44-100 Gliwice, tel: (32) 337-04-00 do 02, info@samax.eu
Sklep managera budowlanego
Sklep managera budowlanego
U nas kupisz!
Najbliższe Szkolenia
Najbliższe Szkolenia
Tworzenie harmonogramów
Tworzenie harmonogramów
dla robót w programie MS Project

ZAPRASZAMY - Najbliższy termin szkolenia:
19 - 20 czerwca 2017r.  Gliwice
Cenniki oraz literatura dla budownictwa
Cenniki oraz literatura dla budownictwa
Szeroki wybór cenników SEKOCENBUD, Bistyp, Orgbud Serwis w formie papierowej oraz elektronicznej, dzienniki budowy, katalogi nakładów rzeczowych KNR i inne.
BIMestiMate
BIMestiMate
Nowy Program umożliwia przeniesienie
z wirtualnego modelu budowli
do kosztorysu, przedmiarów i ich szybką wycenę
na dowolnym etapie projektu.
ZAPRASZAMY NA NOWE SZKOLENIE
ZAPRASZAMY NA NOWE SZKOLENIE
Bezpieczeństwo na Placach Zabaw
oraz odpowiedzialność
Zarządców Nier
uchomości


Chcesz wziąć udział
w kursie kosztorysowania?

Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy e-mailem bądź faksem

Formularze do innych szkoleń znajdują się w opisie szkolenia

JUBILEUSZ
Elżbieta ZiajaSzanowni Państwo,

miło mi Państwa poinformować, że w tym roku mija dokładnie 20 la, odkąd mamy przyjemność wspólnie z Państwem budować lepszą przyszłość, ustanawiając przy tym nowe standardy, jakości oraz kształcąc profesjonalną kadrę specjalistów w zakresie kosztorysowania oraz rozliczania inwestycji budowlanych!

Rok 1991, w którym mieliśmy przyjemność zacząć naszą działalność, był czasem wielkich przemian gospodarczych oraz technologicznych - początkującego Internetu

i oprogramowania opartego na DOS-owych systemach operacyjnych. Pomimo tak trudnych warunków, dzięki doświadczeniu, jakie wynieśliśmy z dużego biura projektowego, powstała firma SAMAX - stawiająca na ciągły rozwój, doskonały kontakt z Klientem i niebojąca się nowych wyzwań, jakie stawiał przed nią nieustannie zmieniający się rynek.

Podobnie jak wiele przedsiębiorstw w tamtym okresie, zmagaliśmy się z wieloma przeciwnościami losu. Wspólnymi siłami, wytrwałością i poświęceniem sprawiliśmy jednak, że nasza firma rozwijała się coraz prężniej i stawała się coraz bardziej konkurencyjna. Tak jest aż po dziś dzień.
Na przestrzeni tych 20 lat mieliśmy przyjemność współpracować z biurami projektowymi, wykonawcami oraz wieloma instytucjami państwowymi działającymi na terenie całego kraju. Ciągłe podnoszenie jakości naszych usług, uparte dążenie do doskonałości oraz talent do odgadywania Państwa potrzeb sprawiły, iż wspólnie z Państwem możemy dziś obchodzić nasz jubileusz.

Obecnie staramy się jeszcze lepiej rozpoznawać potrzeby naszych Klientów, analizując na bieżąco rynek i sprawnie reagując na zmieniające się regulacje prawne, dostarczając Państwu zawsze najświeższej, ale za razem sprawdzonej wiedzy niezbędnej dla przygotowania i realizacji inwestycji budowlanej oraz jej rozliczania.

Dziękuję, że przez te wszystkie lata obdarzają nas Państwo zaufaniem, bo to, jak jesteśmy dziś postrzegani, jest zasługą nie tylko wielu doskonałych współpracowników, którym składam w tym miejscu nie mniejsze podziękowania, ale także, a może przede wszystkim Państwa - naszych wiernych Klientów.

Z poważaniem i nadzieją na dalszą współpracę,
Elżbieta Ziaja