Biuro: ul. Kościuszki 1c, pokój 205, 44-100 Gliwice, tel: (32) 337-04-00 do 02, info@samax.eu
Tworzenie harmonogramów
Tworzenie harmonogramów
dla robót w programie MS Project

ZAPRASZAMY
Szkolenie
Szkolenie
Dla właścicieli obiektów i budynków oraz zarządców nieruchomości.

Szkolimy m.in. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Rzeszowie, Katowicach, Poznaniu
ZAPRASZAMY NA NOWE SZKOLENIE
ZAPRASZAMY NA NOWE SZKOLENIE
Bezpieczeństwo na Placach Zabaw
oraz odpowiedzialność
Zarządców Nier
uchomości


Chcesz wziąć udział
w kursie kosztorysowania?

Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy e-mailem bądź faksem

Formularze do innych szkoleń znajdują się w opisie szkolenia

AKTUALNOŚCI
Innowacyjne Szkolenie z dofinansowaniem nawet w 100% - Teraz to możliwe!
Innowacyjne szkolenie dofinansowane nawet w 100%? Teraz to możliwe!

Szanowni Klienci zapraszamy do udziału w naszym najnowszym szkoleniu, które teraz może być dofinansowane nawet do 100%, pt.:

 - innowacyjne narzędzie do kosztorysowania wykorzystujące nową technologię BIM w zarządzaniu informacją o obiekcie budowlanym


Jak uzyskać dofinansowanie z KFS?

Informujemy, że w najbliższym terminie zostanie ogłoszony nabórwniosków w Urzędach Pracy w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego na rok 2018. KFS ma za zadanie wsparcie kształcenia ustawicznego w związku z zastosowaniem w firmach nowych technologii i narzędzi pracy. Nasze szkolenie,spełniając wymagane przez KFS kryteria, pozwoli Państwu ubiegać się o powyższe dofinansowanie.

Kto może otrzymać dofinansowanie z KFS?

Dofinansowanie może otrzymać każdy pracodawca zatrudniający pracowników w ramach umowy o pracę. Wysokość dotacji wynosi odpowiednio 100 % dla mikro firmy oraz 80 % dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Kwota dofinansowania jednej osoby nie może przekroczyć 300 % przeciętnego wynagrodzenia (ok. 12 000 zł).
Pracodawca zainteresowany uzyskaniem środków na finansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawcy zobowiązany jest do złożenia w powiatowym urzędzie pracy właściwym ze względu na siedzibę pracodawcy albo miejsce prowadzenia działalności wniosku w postaci papierowej lub elektronicznej.

Więcej szczegółówna ten temat znajdziecie Państwo tutaj

Jak zgłosić się na szkolenie?

Zapraszamy wszystkich chętnych pragnących podnieść swoje kwalifikacje  w zakresie technologii BIM w kosztorysowaniu, do wzięcia udziału w naszym szkoleniu pt: BIMestiMate - innowacyjne narzędzie do kosztorysowania wykorzystujące nową technologię BIM w zarządzaniu informacją o obiekcie budowlanymi do składania wniosków o dofinansowanie.